Kontakt +48 71 719 90 09
Email: sklep@stercontrol.pl

DYDAKTYKA

Proponujemy Państwu nowoczesne, innowacyjne i kompleksowe pracownie, dzięki którym zajęcia laboratoryjne wbudzą jeszcze większe zainteresowanie wśród młodzierzy i studentów. Stanowiska dydaktyczne bazujące na najnowszysch osiągnieciach nauki i techniki, zachwycą Państwa funkcjonalnością i możliwościami jakie otwierają się przed kursantem. Programy multimedialne i pomoce dydaktyczne w języku polskim - zgodne z programem nauczania zdecydowanie ułatwią sam proces nauki, dzięki czemu zajęcia w pracowni laboratoryjnej staną się zabawą zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.
 
Systemy dydaktyczne, które Państwu proponujemy, są zaprojektowane w oparciu o unikalne połączenie teorii i praktyki. Program kursu jest autonomiczny i łatwy w obsłudze, co oznacza, iż uczeń samodzielnie, krok po kroku zgłębia konkretne zagadnienie. Dzięki takiemu podejściu, nauczyciel może pozwolić zdolnym uczniom na szybszy rozwój, a osobom które potrzebują więcej uwagi, może pomóc w nauce. Możecie Państwo wybrać jakoś i efektywność! Z wielką przyjemnością umówimy się na spotkanie i prezentacje. Zapraszamy do kontaktu.
 
 
 
Producenci z którymi ściśle współpracujemy, aby sprostać wymaganiom stawianym przez polski rynek edukacji i dostosowywać się do aktualnych potrzeb szkół i uczelni.
                   
 
 
Poniżej znajduje się lista przykładowych kliku szkół i uczelni, z którymi mieliśmy przyjemność wspólnie realizować projekty pracowni i stanowisk dydaktycznych. Po więcej szczegółów na temat referencji  i jednostek, z którymi mieliśmy okazję współpracować, zapraszamy do kontaktu.
Sortuj według:
Producent:
Dostępność:
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z dyskretnie zamontowanym przerzutnikiem astabilnym 1 karta stanowiska doświadczalnego z dyskretnie zamonto..
Info
Panel dydaktyczny LOGO! Learn - Advance dedykowany jest pod nową wersję sterowników LOGO! oznaczonych numerem 0BA6.  Panel zamocowany jest na stabilnej, aluminiowej podstawie. Makieta wyp..
Info
Elementy zestawu: 6x SIMATIC S7-1200, CPU 1214C DC/DC/DC, 14 WEJŚĆ BINARNYCH (24V DC) / 10 WYJŚĆ BINARNYCH (24V DC) / 2 WEJŚCIA ANALOGOWE (0 - 10V DC), ZASILANIE: 24V DC, PAMIĘĆ PROGRAMU..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z obwodem drukowanym na płycie wymiennej ze złączami wtykowymi do budowy obwodów elektrycznych złożonych z oporników ..
Info
Podłącz się za pomocą kabla ethernetowego ze sterownikami firmy Siemens To takie proste! Połączenie za pomocą ethernetu ze sterownikami PLC od firmy Simens. Bez dodatkowego sprzęt..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z 2 wielostopniowymi układami wzmacniającymi z możliwością zmiany ujemnego sprzężenia zwrotnego 1&nbs..
Info
Panel dydaktyczny LOGO! Learn - Advance dedykowany jest pod nową wersję sterowników LOGO! oznaczonych numerem 0BA6.  Panel zamocowany jest na stabilnej, aluminiowej podstawie. Makieta wyp..
Info
Stanowisko do badania maszyn  prądu stałego firmy Lucas-Nulle z hamownicą serwo. Możlwiości stanowiska:Praca silnikowa: podłączenie silnika ..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z równoległymi ścieżkami przewodzącymi do badania galwanicznych, indukcyjnych i pojemnościowych efektów sprzężenia ora..
Info
FACTORY I/O MHJ Edition oferuje całkowicie zintegrowane rozwiązanie do nauki programowania sterowników dla użytkownika, który pragnie skorzystać z tańszej alternatywy dla oficjalnego oprogra..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z dyskretnie zamontowanym układem połączeń z tranzystorem polowym FET, z możliwością regulacji podstawowych ustawień tr..
Info
LOGO! Learn - Basic jest wyposażony w 8 przełączników cyfrowych podłączonych do wejścia sterownika, dodatkowo dzięki 2 pokrętłom istnieje możliwość zadawania wartości analogowych. Dod..
Info
Komunikacja za pomocą magistrali CANZakres dostawy: 2 karty stanowiska doświadczalnego (tył i przód pojazdu samochodowego) z odwzorowaniem kompletnego systemu magistrali ..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z otwartym, 2-biegunowym stojanem i 2 uzwojeniami wzbudzenia, czujnikami temperatury ze źródłem prądu, jak również o..
Info
FACTORY I/O Starter Edition jest to program, symulator procesów automatyki, który w unikatowy sposób łączy w sobie wirutalny świat fabryki 3D oraz emulator sterownika PLC. Starter Edition zaw..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego z odwracającym i nieodwracającym układem wzmacniacza operacyjnego 1 karta stanowiska doświadczalnego z u..
Info
LOGO! Learn - Basic jest wyposażony w 8 przełączników cyfrowych podłączonych do wejścia sterownika, dodatkowo dzięki 2 pokrętłom istnieje możliwość zadawania wartości analogowych...
Info
Układ wtryskowy typu common-rail w silnikach DieslaProgram nauczania: Czujniki i elementy wykonawcze układu wtryskowego typu common-rail Pompy wysokiego ciśnienia..
Info
Zakres dostawy: 1 karta stanowiska doświadczalnego ze stojanem z uzwojeniem trójfazowym,kondensatorami rozruchowymi i roboczymi, jak również czujnikami temperatury ze źr..
Info
Symulator fabryki 3D do nauki programowania sterowników PLC FACTORY I/O Ultimate Edition jest to uniwersalny program, który współpracuje z szeroką gamą technologii takic..
Możesz być rownież zainteresowany jednym z poniższych produktów