Kontakt +48 71-719-90-09
Email: [email protected]

Stoły robocze, laboratoryjne - ERFI

Najwyższa jakość

Światowej klasy stanowiska robocze i laboratoryjne

Podstawą struktury systemu jest solidna konstrukcja z najwyższej jakości profili aluminiowych oraz blatów wykonanych z płyt HPL. Profesjonalne i wyjątkowo odporne stanowiska sprawdzą się w każdych warunkach i zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Zaawansowana aparatura pomiarowa

Dzięki szerokiej gamie urządzeń oraz modułowej konstrukcji, specjalnie dla Ciebie dobierzemy stanowisko pracy pod kątem danej specjalizacji. Powierzchnie ESD, wbudowane zasilacze i mierniki to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Ergonomia

Optymalny system

Regulowana wysokość blatu, dostęp do urządzeń na wyciągniecie ręki, zaokrąglone wymienne krawędzie blatu i wiele innych funkcji przemawia na korzyść systemu firmy ERFI.

Stabilna praca

Blat jest zamocowany na ramie z profili aluminiowych, która połączona jest z pozostałymi profilami za pomocą konektora. Dzięki temu praca jest stabilna i bezpieczna. Dodatkowo kształt profili i użycie konektora umożliwia prowadzenie kabli co sprawa, że stanowisko staje się uporządkowane i jeszcze bardziej wygodne.

Technologia

Zaawansowane technologiczne wielofunkcyjne moduły świetnie sprawdzą się w miernictwie i testowaniu. Moduł Elneos Five to pięć różnych urządzeń w jednym miejscu dostępnych za pomocą dotykowego ekranu. Elneos Five to regulowany zasilacz, cyfrowy multimetr, miernik mocy, generator funkcyjny i arbitralny generator.

Bezpieczeństwo

Stanowiska robocze firmy ErFi wyróżniają się pod względem bezpieczeństwa. Oprócz standardowych zabezpieczeń w postaci wyłączników bezpieczeństwa i różnicowo prądowych posiada szereg innych funkcji, które sprawawiają, że stoły firmy ErFi mogą być stosowane w szkolnych pracowniach.

Design

Nowoczesne stanowiska od firmy ErFi to nie tylko najwyższa jakość, ergonomia, technologia i bezpieczeństwo. ErFi to klasa stanowisk, która zdobyła uznanie na całym świecie i zdobyła szereg nagród i wyróżnień.

Firma Erfi istnieje na rynku od ponad 55 lat, produkuje nowatorskie i zaawansowane stanowiska robocze oraz systemy laboratoryjne.
Specjalizuje się w planowaniu oraz projektowaniu systemów technicznych, stanowisk roboczych, urządzeń testowych i pomiarowych, wyposażenia do testowania bezpieczeństwa i działania urządzeń elektrycznych, jak również najnowocześniejszych pomocy naukowych na potrzeby najróżniejszych szkoleń związanych z energią elektryczną.

Stanowiska laboratoryjny firmy Erfi są idealnym rozwiązaniem dla szkół, uczelni i zakładów pracy. Najwyższa jakość i wyjątkowa funkcjonalność drogą do sukcesu.

 

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Plan kompletnej pracowni czy pojendynczego stanowiska wymaga szczegółowej konsultacji technicznej. Istnieje możliwość wyboru zarówno prostego stanowiska jak i rozbudowanego o kokpit, w którym zawieraja się skomplikowana aparatura zasilająca, pomiarowa i zabezpieczeniowa. Dodatkowo proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania jakimi są wielofunkcyjne moduły wyposażone w panele dotykowe, które z powodzeniem mogą zastąpić kilka urządzeń i do tego zajmują mało miejsca.

Zobacz przykładowe realizacje ergonomicznych stanowisk i pracowni. Kliknij tutaj.


Więcej szczegółów w kategoriach elneos connect oraz elneos five.

Zapraszamy do kontaktu

[email protected] +48 728 669 711

[email protected] +48 504 940 214

Sortuj według:
Producent:
Dostępność:
Info
Stół laboratoryjny   Numer zamówieniowy Opis i szczegóły produktu ELC1.2.2084        &nbs...
Info
Stół roboczy   Numer zamówieniowy Opis i szczegóły produktu ELC1.1.1611 Stół aluminiowy. Wymiary: 1600 x 1000 x...
Info
Stół elektrotechniczny   Numer zamówieniowy Opis i szczegóły produktu              &...
Info
Stanowisko robocze   Numer zamówieniowy Opis i szczegóły produktu               &...