Kontakt +48 71 719 90 09
Email: sklep@stercontrol.pl

Indu-Sol PROFINET/PROFIBUS

Indu-Sol to niemiecka firma działająca w obszarze sieci przemysłowych i komunikacji. Indu-Sol specjalizuje się we wszystkich aspektach dotyczących magistrali polowych oraz Industrial Ethernet. Posiada bogate doświadczenie praktyczne i wiedzę na temat kompatybilności elektro-magnetycznej (EMC). Indu-Sol zajmuje się również badaniem i rozwojem technologii bezprzewodowych.

 

Indu-Sol proponuje Państwu wszechstronne portfolio produktów do poprawy niezawodności i utrzymania stabilności sieci przemysłowych.

Dzięki firmie Indu-Sol zyskujesz czas i pieniądze. Zapobiegasz awariom i zachowujesz ciągłość produkcji.

Kluczowe cechy produktów firmy Indu-Sol to:

  • monitorowanie i kontrola sieci przemysłowych,
  • lokalizowanie słabych punktów zaimplementowanej sieci,
  • zapewnianie ciągłej dostępności sieci.

Firma Indu-Sol to idealny partner dla wszystkich osób profesjonalnie zajmujących się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem sieci przemysłowch, w szczególności dla zakładów i jednostek z rozbudowaną strukturą sieci PROFINET, PROFIBUS i ASi.

Po więcej ciekawych i interesujących informacji zapraszamy na stronę www.indu-sol.com

Sortuj według:
Producent:
Dostępność:
Info
5 kanałowy repeater PROFIBUS MULTIrep X5Wykorzystanie wzmacniacza pozwala na rozbudowę sieci PROFIBUS do 126 urządzeń oraz na wykorzystanie większych długości linii zależnie od prędko..
Info
PROFINET-INspektor NT to ważne narzędzie diagnostyczne dla certyfikacji, uruchamiania i inspekcji nowo zainstalowanych sieci PROFINET. W zależności od ustawionych przez użytkownika opcji,..
Info
MULTIrep X2 – 2 kałowy wzmacniacz PROFIBUS Funkcja Wykorzystanie wzmacniacza pozwala na rozbudowę sieci PROFIBUS do 126 urządzeń oraz na wykorzystanie większych długości li..
Info
repeater PROFIBUS 7 kanałów - MULTIrep X7 Wykorzystanie wzmacniacza pozwala na rozbudowę sieci PROFIBUS do 126 urządzeń oraz na wykorzystanie większych długości linii zależn..
Info
Precyzyjne wykrywanie problemów związanych z instalacją PROlinetest wspiera Cię podczas rozwiązywania problemów związanych z i instalacją sieci PROFINET/Ethernet z miedzianymi prz..
Info
Najważniejsze cechy i funkcje: pomiary prądów upływowych, prądów płynących w ekranowaniu kabla oraz prądów indukowanych w przewodzie zintegrowana pamięć do zapisywania pom..
Info
W dzisiejszych czasach operatorzy, projektanci i serwisanci przykładają znacznie większe znaczenie do stabilności sieci. Czynniki środowiskowe takie jak temperatura, wilgotność, agresywna at..
Info
Najważniejsze cechy i funkcje: pomiary prądów upływowych, prądów płynących przez ekranowanie kabla oraz prądów indukowanych w przewodzie równoległa inspekcja wielu kabli ..
Info
Szybko i precyzyjnie określ topologię swojej sieciZredukuj czas potrzebny do otrzymania niezbędnych certyfikatów oraz uruchomienia sieciSzczegółowe informacje dotyczące topologii ..
Info
Poprawne wykonane uziemienie sieci służy nie tylko bezpieczeństwu ludzi, ale również przyczynia się do poprawnej pracy urządzeń znajdujących się w tej sieci. Dzięki zestawowi masz wszyst..
Info
W skład zestawu PROFINET DiagnosticDUO wchodzi urządzenie PROFINET-INspektor NT oraz program PROscan Active.PROFINET-INspektor NT jest pasywnym kolektorem danych służacym do diagnostyki s..
Info
iPNMA to urządzenie, które łączy w sobie funkcje punktu pomiarowego PROFINET oraz prostego analizatora sieci. Do analizy, wszystkie potrzebne informacje powinny być przetwarzane przez PROmanag..
Info
PROFI-TM Professional jest narzędziem pozwalającym na ustalenie jakości fizycznej i logicznej komunikacji danych w sieciach PROFIBUS.W większości pasywne połączenie sprzętu sieciowego ..
Info
Wtyczka M12 umożliwia łatwy montaż dzięki połączeniu izolacyjnemu. ..
Info
ETHERtest V5 sprawdza, dokumentuje i zatwierdza sieci Ethernet, PROFINET i EtherCAT oraz (opcjonalnie) sieci światłowodowe. Prócz tłumienności długości linii metrologicznie wykrywa się i oc..
Info
Pasywny punkt pomiarowy PAMA IP20 pozwala analizować komunikację PROFIBUS PA. Może być połączony z narzędziem pomiarowym DM-AM-Kit.  ..
Info
PROnetplan - narzędzie do projektowania sieci PROFINET.PROnetplan jest to oprogramowanie służące do zaplanowania optymalnej struktury sieci PROFINET. Jest wykorzystywany do oceny obciąż..
Info
Narzędzie diagnostyczne jest podłączane przez złącze M12 punktu pomiarowego.  ..
Info
PROFINET PROmesh P9 jest w pełni PROFINETOWYM switchem i odpowiada wymaganiom klasy B. Urządzenie może być zintegrowane, np. ze Step7 lub TIA Portal, co umożliwia wykonywanie wszechstronnej di..
Info
Stopniowe zużycie w środowisku produkcyjnym oraz wąskie gardła prowadzą do stopniowego pogarszania się jakości sieci.Oprogramowanie do monitorowania PROmanage® NT zapewnia natychmiasto..
Możesz być rownież zainteresowany jednym z poniższych produktów