Kontakt
+48 71 719 90 09
Kategorie

System elneos® five

elneos® five nowoczesne i wszechstronne urządzenie laboratoryjne

Nowoczesna seria urządzeń Elneos Five charakteryzuje się wszechstronną innowacyjnością. Urządzenia Elneos Five wyposażone są w panel dotykowy, który może być kontrolowany przez pięć palców. Dodatkowo w każym module można zaimplementować do pięciu urzędzeń takich jak: źródła zasilania, cyfrowe multimetry, mierniki energii, generatory funkcyjne i arbitralne. Jednostka centralna elneos five może kontrolować do 6 urządzeń jednocześnie oraz kolejne 8 jednostek przyłączeniowych, z których każa z nich może kontrolować 4 urządzenia. Oznacza to w praktyce, że za pomocą jednej jednostki można kontrolować 32 urządzenia.

 

Przednia część panelu urządzenia elneos five jest całkowicie oparta na technologi pojemnościowych ekranów dotykowych. Jest bardzo solidna i odporna na zarysowania. Wielodotykowy wyświetlacz urządzenia elneos five może mieć do 7 cali przekątnej oraz może być operowany do pięciu palców. Wizjonerska technologia w połączeniu z możliwościami poszczególnych urządzeń oraz modułową konstrukcją stanie się przyszłością w zakładach i laboratoriach.

Moduł elneos five od firmy erfi może być zainstalowany na standardowym racku 19'' lub też można go używać jako urządzenie stojące na blacie. Kompaktowa obudowa umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzni roboczej.

Zapytaj o więcej!

[email protected] +48 728 669 711

Brak produktów w tej kategorii.