Falownik SINAMICS V20 3AC380-480V 15KW - 6SL3210-5BE31-5CV0
  • Kod zamówieniowy: 6SL3210-5BE31-5CV0
  • Kod produktu: 10506
Falownik SINAMICS V20
Zasilanie 3AC380-480V -15/+10% 47-63HZ
Moc 15KW
Przeciążalność 150 % prądu znamionowego dla 60 sekund
Filtr klasa C3
Wejścia/wyjścia 4DI, 2DO,2AI,1AO
Magistrala USS/ MODBUS RTU
Stopień ochrony  IP20
Wymiary 240X207X173(WXHXD)
Dane techniczne
Dozwolone zastosowanie w przemyśle Tak
Głębokość 172.5 mm
Liczba faz wejściowych 3
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść analogowych 2
Liczba wejść cyfrowych 4
Liczba wyjść analogowych 1
Liczba złączy PROFINET 0
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 0
Liczba złączy sprzętowych innych 1
Liczba złączy sprzętowych równoległych 0
Liczba złączy sprzętowych RS-232 1
Liczba złączy sprzętowych RS-422 0
Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY 0
Liczba złączy sprzętowych USB 0
Maks. napięcie wyjściowe 480 V
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 550 Hz
Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
Napięcie sieci 380 V, 480 V
Obsługa innych protokołów Tak
Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
Obsługa protokołu ASI Nie
Obsługa protokołu CAN Nie
Obsługa protokołu Data-Highway Nie
Obsługa protokołu DeviceNet Nie
Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
Obsługa protokołu INTERBUS Nie
Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
Obsługa protokołu KNX Nie
Obsługa protokołu LON Nie
Obsługa protokołu MODBUS Tak
Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
Obsługa protokołu SERCOS Nie
Obsługa protokołu SUCONET Nie
Obsługa protokołu TCP/IP Nie
Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
Szerokość 240 mm
Wysokość 206.5 mm
Względna tolerancja częstotliwości sieciowej -5 %
Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
Z interfejsem optycznym Nie
Ze złączem do komputera PC Nie
Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Tak
Znamionowy prąd wyjściowy I2N 31 A