ZASILACZ SITOP PSU200M 24 V/10 A - 6EP1334-3BA10
  • Kod zamówieniowy: 6EP1334-3BA10
  • Kod produktu: 10613
SITOP PSU200M 10 A ZASILACZ STABILIZOWANY
TYP ZASILACZA IMPULSOWY
MOC 240W
NAPIĘCIE WYJŚCIA 24 V DC/10 A
NAPIĘCIE WEJŚCIA 120/230-500 V AC
MONTAŻ DIN
KLASA SZCZELNOŚCI IP20
WYMIARY ZEWNĘTRZNE 70 x 125 x 121 MM
Dane techniczne
Głębokość 121 mm
Maksymalny prąd wyjściowy 1 10 A
Moc wyjściowa 240 W
Możliwość montażu bezpośredniego Nie
Możliwość montażu na ścianie Nie
Możliwość montażu na szynie Tak
Napięcie wyjściowe 1 24 V, 24 V
Odporność na zwarcie Tak
Rodzaj napięcia zasilającego AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Stabilizowane napięcie wyjściowe Tak
Stabilizowany Tak
Stopień ochrony (IP) IP20
Szerokość 70 mm
Szerokość wbudowania 70 mm
Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 24 V
Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 10 A
Wersja modułowa Tak
Wysokość 125 mm
Wysokość wbudowania 225 mm
Zakres nastawy napięcia wyjściowego Tak
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 230 V, 230 V
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 120 V, 120 V