Falownik Lenze i510 0,75kW 1x230V IP20 I510-C0.75/230-1
- Kod zamówieniowy: I510-C0.75/230-1
- Producent: LENZE
- Dostępność: Na zamówienie
- Dostępna ilość: (0 szt.)
- Kod produktu: 15843
FALOWNIK LENZE I510
- MOC: 0,75 KW
- ZASILANIE: 1X230V, 50HZ
- CZĘSTOTLIWOŚĆ MAX: 599KHZ
- PRĄD WYJŚCIOWY: 4,2 A