Falownik Lenze i510 5,5kW 3x400V IP20 I510-C5.5/400-3
- Kod zamówieniowy: I510-C5.5/400-3
- Producent: LENZE
- Dostępność: Na zamówienie
- Dostępna ilość: (0 szt.)
- Kod produktu: 15853
FALOWNIK LENZE I510
- MOC: 5,5 KW
- ZASILANIE: 3x400/480 V AC
- CZĘSTOTLIWOŚĆ MAX: 599KHZ
- PRĄD WYJŚCIOWY: 13 / 11 A