Simatic S7-1500, DIGITAL OUTPUT MODULE DQ16 X 24...48VUC/125VDC/0.5A - 6ES7522-5EH00-0AB0
  • Kod zamówieniowy: 6ES7522-5EH00-0AB0
  • Kod produktu: 9840
SIMATIC S7-1500, DIGITAL OUTPUT MODULE DQ16 X 24...48VUC/125VDC/0.5A
16 CHANNELS IN GROUPS OF 1, 0.5A PER GROUP; SUBSTITUTE VALUE; PLEASE NOTE DERATING
Dane techniczne
Do układów bezpieczeństwa Nie
Głębokość 129 mm
Konfigurowalne wyjścia cyfrowe Tak
Liczba wejść cyfrowych 0
Liczba wyjść cyfrowych 16
Opóźnienie przy zmianie sygnału 5 ms, 5 ms
Prąd wyjściowy 0.5 A
Redundancja Tak
Rodzaj wyjścia cyfrowego Tranzystor
Szerokość 35 mm
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) Nie
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) Nie
Wysokość 147 mm