MODUŁ KOMPAKTOWEGO SWITCHA CSM 377 - 6GK7377-1AA00-0AA0
  • Kod zamówieniowy: 6GK7377-1AA00-0AA0
  • Producent: SIEMENS
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Dostępna ilość: (0 szt.)
  • Kod produktu: 469
MODUŁ KOMPAKTOWEGO SWITCHA CSM 377 W KONSTRUKCJI S7-300 DO PODŁĄCZENIA SIMATIC S7-300 I DO 3 INNYCH URZĄDZEŃ DO SIECI INDUSTRIAL ETHERNET, PRĘDKOŚĆ 10/100 MBIT/S, NIEZARZĄDZALNY, 4 PORTY RJ45, ZASILANIE 24V DC, DIAGNOSTYCZNE DIODY LED, DOKUMENTACJA NA CD
Dane techniczne
Głębokość 118 mm
Liczba portów 100 Mbps SC 0
Stopień ochrony (IP) IP20
Szerokość 40 mm
Wysokość 125 mm