Simatic ET 200SP, Podstawka dla modułów rozszerzeń BU20-P12+A0+4B, BU-TYPE B1 - 6ES7193-6BP20-0BB1
  • Kod zamówieniowy: 6ES7193-6BP20-0BB1
  • Producent: SIEMENS
  • Dostępność: z magazynu - wysyłka 24h
  • Dostępna ilość: (5 szt.)
  • Kod produktu: 9964
SIMATIC ET 200SP, PODSTAWKA DLA MODUŁÓW ROZSZERZEŃ BU20-P12+A0+4B, BU-TYPE B1,
  • ZACISKI WTYKOWE
  • BEZ KANAŁÓW POMOCNICZYCH AUX
  • KONTYNUACJA GRUPY ZASILAJĄCEJ
  • ROZMIARY PODSTAWKI (S X W): 20MM X 117MM
Dane techniczne
Akcesoria systemowe Tak
Do układów bezpieczeństwa Nie
Głębokość 35 mm
Liczba gniazd/slotów 1
Montaż ścienny / montaż bezpośredni Nie
Możliwość montażu na szynie Tak
Możliwy montaż panelowy Nie
Możliwy montaż stelażowy (rack) Nie
Napięcie wejściowe dla AC 50 Hz 0 V, 230 V
Napięcie wejściowe dla AC 60 Hz 0 V, 230 V
Napięcie wejściowe dla DC 0 V, 24 V
Napięcie wyjściowe dla AC 50 Hz 0 V, 230 V
Napięcie wyjściowe dla AC 60 Hz 0 V, 230 V
Napięcie wyjściowe dla DC 0 V, 24 V
Rodzaj napięcia wejściowego AC/DC
Rodzaj napięcia wyjściowego AC/DC
Szerokość 20 mm
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) Nie
Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) Nie
Wysokość 117 mm