Stycznik 3RT2317-1AP00
0
  • Kod zamówieniowy: 3RT2317-1AP00
  • Kod produktu: 10215
STYCZNIK, AC-1, 14.5KW/400V, AC-1 22A, AC 230V 50/60HZ, 4-POLOWY, 4 NO, WIELKOŚĆ S00, PRZYŁ. ŚRUBOWE
Dane techniczne
Liczba styków głównych zwiernych 4
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa Tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 5.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 V, 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 V, 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 8.5 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 12 A