Stycznik sprzęgający - 3RT2023-2KB40
0
  • Kod zamówieniowy: 3RT2023-2KB40
  • Kod produktu: 14894
STYCZNIK SPRZĘGAJĄCY
  • AC-3, 4KW/400V
  • 1NO+1NC, 24 V DC
  • Z WARYSTOREM, 3-BIEG.
  • WIELKOŚĆ S0
  • PRZYŁĄCZE SPRĘŻYNOWE
  • ODPOWIEDNI DO WYJŚĆ PLC
Dane techniczne
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk sprężynowy
Wersja modułowa Tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 3.67749375 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 V, 24 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 8.5 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 40 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 9 A