Stycznik 3RT20 - 3RT2027-2AP60
0
  • Kod zamówieniowy: 3RT2027-2AP60
  • Kod produktu: 7885
STYCZNIK, AC-3, 15KW/400V, 1NO+1NC, AC 220V 50HZ, 240V 60HZ 3-POLOWY, ROZMIAR S0 ZACISKI SPRĘŻYNOWE
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk sprężynowy
Wersja modułowa Tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 14.709975 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 V, 220 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 V, 240 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 50 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A