Stycznik 3RT20 - 3RT2028-1AC24
0
  • Kod zamówieniowy: 3RT2028-1AC24
  • Kod produktu: 7929
STYCZNIK, 2NO+2NC, AC 24V 50/60HZ, 3POLOWY, ROZMIAR. S0 ZACISKI ŚRUBOWE ZDEJMOWALNE STYKI POMOCNICZE
Dane techniczne
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 2
Liczba styków pomocniczych zwiernych 2
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa Tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 18.5 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 18.38746875 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 V, 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 V, 24 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 50 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 38 A