Stycznik 3RT20 - 3RT2028-1AN60
0
  • Kod zamówieniowy: 3RT2028-1AN60
  • Kod produktu: 7945
STYCZNIK, AC-3, 18.5KW/400V, 1NO+1NC, AC 200V 50HZ, 200...220V 60HZ, 3-POLOWY, ROZMIAR S0 POŁĄCZENIE ŚRUBOWE
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa Tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 18.5 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 18.38746875 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 200 V, 200 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 V, 220 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 50 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 38 A