Stycznik 3RT20 - 3RT2028-2AK60
0
  • Kod zamówieniowy: 3RT2028-2AK60
  • Kod produktu: 7980
STYCZNIK, AC-3, 18.5KW/400V, 1NO+1NC, AC 110V 50HZ, 120V 60HZ 3-POLOWY, ROZMIAR S0 ZACISKI SPRĘŻYNOWE
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk sprężynowy
Wersja modułowa Tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 18.5 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 18.38746875 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 V, 110 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 120 V, 120 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 50 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 38 A