Wyłącznik silnikowy - 3RV2411-1JA10
0
  • Kod zamówieniowy: 3RV2411-1JA10
  • Kod produktu: 8769
WYŁĄCZNIK ROZMIAR S00, DO OCHRONY TRANSFORMATORÓW WYZW.TERM. 7...10A, WYZW. ZWARC. 208A, PRZYŁ. ŚRUBOWE, STANDARDOWA ZDOLNOŚĆ ŁĄCZENIOWA
Dane techniczne
Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
Czułość na zanik fazy Tak
Głębokość 97 mm
Liczba biegunów 3
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Sposób wyzwalania Magnetyczny
Stopień ochrony (IP) IP20
Szerokość 45 mm
Wysokość 97 mm
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 7 A, 10 A
Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym Nie
Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym Nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V 2.2 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC 100 kA
Znamionowe napięcie pracy 690 V, 690 V
Znamionowy prąd ciągły Iu 10 A