Kontakt
+48 71 719 90 09
Kategorie
Info

0

INBLOX® INspektor® DP / PA

  • Kod zamówieniowy: 124060000
  • Producent: Indu-Sol
  • ID: 9869

W dzisiejszych czasach operatorzy, projektanci i serwisanci przykładają znacznie większe znaczenie do stabilności sieci. Czynniki środowiskowe takie jak temperatura, wilgotność, agresywna atmosfera, zmienne naprężenia przy zgięciach, wibracje i pył zmniejszają żywotność przewodów i urządzeń roboczych.

Konieczne jest zatem szybkie informowanie o awariach dla zaplanowania i wykonanie napraw. INspektor® z pakietu INBLOX® zapewnia proste i skuteczne rozwiązanie.

Podstawą stałego monitowania PROFIBUS jest inteligentny moduł E-head. Zawiera zintegrowany serwer sieciowy wyświetlający stan wszystkich segmentów sieci PROFIBUS. Operator posiada możliwość oceny poprzednich powiadomień o błędach, powtórzonych powiadomień, nieplanowanego wyłączenia/załączenia urządzeń oraz stopniowania krzywej. Moduł E-head z dostępem do sieci (połączenie Ethernet) wykorzystuje interfejs sieci do wyświetlania np: ogólnego widoku sieci bądź tabeli urządzeń. Moduł E-head posiada wiele trybów ostrzegania użytkownika o pogorszeniu parametrów sieci.

Zależnie od wykorzystywanej kombinacji modułów rozszerzających INBLOX® INspektor® pozwala na spełnienie wielu wymagań topologii sieci PROFIBUS:

  • Czytelny wyświetlacz LED
  • Diagnostyka sieci fizycznej
  • Dostęp zdalny
  • Ciągły monitoringINBLOX® Przykładowa konfiguracja monitorowania   

  INBLOX® Przykładowa konfiguracja monitorowania

Poniższe możliwe kombinacje stanowią przykładowe zastosowania, zależne od wymagań względem poziomu komfortu i sztucznej inteligencji modułów. Wszystkie moduły można łączyć ze sobą w kombinacjach zawierających różne wersje urz urządzeń.

Modułowy wzmacniacz PREMIUM

 

 

Połączenie pozwala na diagnostykę 20 segmentów w sieci PROFIBUS za pośrednictwem diod LED i zintegrowanego serwera. Dzięki czterem końcówkom, moduł alarmowy monitoruje do czterech modułów INBLOX® DP Diag Rep. W razie włączenia alarmu, stosowne diody LED świecą się do chwili ręcznego wyłączenia alarmu. Dzięki sieciowemu interfejsowi modułu E-head możliwe jest wybranie modułu DP Diag Rep do zidentyfikowania wadliwego urządzenia i wyświetlenia szczegółowych informacji.

 

Modułowy wzmacniacz COMFORT

 

Wybór modułu E-head i rozszerzenia INBLOX® DP Diag+ Rep pozwala na dodatkową diagnostykę dzięki ocenie formy bitu. Zebrane dane są wyświetlane w postaci wykresu słupkowego bądź zapisu oscyloskopowego za pośrednictwem interfejsu sieciowego. Pozwala to na prostą i czytelną ocenę jakości działania sieci. Przy tej kombinacji możliwe jest utworzenie pięciu segmentów – jednego na moduł rozszerzenia.


 

0,0
Wszystkich opini ( 0 )
Karty katalogowe / informacje techniczne
Indu-Sol_PROFIBUS_brochure_2016.pdf
Indu-Sol PROFIBUS brochure 2016
Możesz być rownież zainteresowany jednym z poniższych produktów
Dostępny
1314,56 zł netto
1616,91 zł brutto
Dostępny
869,16 zł netto
1069,07 zł brutto
Dostępny
61,34 zł netto
75,45 zł brutto
Dostępny
1979,59 zł netto
2434,90 zł brutto
Dostępny
Dostępny
131,20 zł netto
161,38 zł brutto
Dostępny
Dostępny