Programowalny Przekaźnik bezpieczeństwa 3SK2 - 3SK2112- 2AA10
  • Kod zamówieniowy: 3SK2112-2AA10
  • Kod produktu: 14740
PROGRAMOWALNY PRZEKAŹNIK BEZPIECZEŃSTWA 3SK2, 10 F-DI, 2 F-DQ, 1 DQ, 24 V DC, PROGRAMOWANY Z SIRIUS SAFETY ES, SZEROKOŚĆ 22,5MM, ZACISKI SPRĘŻYNOWE
Dane techniczne
Aprobata TÜV Tak
Certyfikat UL Tak
Do kontroli czujników optoelektronicznych / kurtyn świetlnych Tak
Głębokość 124.5 mm
Kategoria stopu według IEC 60204 0 + 1
Liczba wyjść bezpieczeństwa, półprzewodnikowych bezzwłocznych 2
Liczba wyjść bezpieczeństwa, styk bezzwłoczny 0
Odpowiedni do kontroli obwodów awaryjnego stopu Tak
Odpowiedni do kontroli przełączników magnetycznych Tak
Odpowiedni do kontroli przełączników zbliżeniowych Tak
Odpowiedni do kontroli wyłączników krańcowych Tak
Odpowiedni do kontroli zaworów Tak
Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 3
Rodzaj połączenia elektrycznego Zacisk sprężynowy
Szerokość 22.5 mm
Wysokość 100 mm