Przekaźnik bezpieczeństwa 3SK2, 10 F 3SK2112- 1AA10
  • Kod zamówieniowy: 3SK2112-1AA10
  • Kod produktu: 14721
PROGRAMOWALNY PRZEKAŹNIK BEZPIECZEŃSTWA 3SK2, 10 F-DI, 2 F-DQ, 1 DQ, 24 V DC, PROGRAMOWANY Z SIRIUS SAFETY ES, SZEROKOŚĆ 22,5MM, ZACISKI ŚRUBOWE